Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Za oknami zima biała”

W dniu 15 lutego 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs organizowany przez opiekuna Małego Samorządu Uczniowskiego pt. „Za oknami zima biała”.
Celem konkursu, adresowanego do wszystkich uczniów naszej szkoły, było rozwijanie umiejętności obserwacji zmieniającej się przyrody, dostrzeganie zjawisk i zdarzeń zachodzących podczas pory roku, jaką jest zima, oraz rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi, pobudzanie wyobraźni twórczej dzieci a także motywowanie do podejmowania aktywności plastycznej. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace zostały wykonane niezwykle starannie. Uczestnicy konkursowych zmagań wykazali się pomysłowością w zastosowaniu technik plastycznych. Przy ocenie prac jury brało pod uwagę: oryginalność kompozycji, jakość artystyczną i estetyczną, samodzielność, zgodność tematyczną i pomysłowość.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a laureaci i osoby wyróżnione nagrody. Prace można podziwiać na korytarzu szkolnym.

Prace oceniało jury w składzie: p. Ewa Dziób, p. Emilia Bubis- Bieda, p. Aneta Bicz.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Filip Tracz kl. 1b
II miejsce – Adam Nowak kl. 1a
III miejsce Mateusz Szcześniak kl. 1a

Wyróżnienia:
1.    Kacper Farbaniec kl. 1a
2.    Wiktoria Balicka kl. 3b

Pozostali uczestnicy konkursu:
Maria Baran kl. 1a, Gabriela Wójcik kl. 1a, Patryk Tomana kl. 1a, Jędrzej Maślarz kl. 1a, Anna Nowak kl. 1b, Barbara Nowak kl. 1b, Zofia Kmiotek kl. 1b, Paweł Kapusta kl. 1b, Hanna Kublin kl. 1b, Hanna Szpytma kl. 1b, Norbert Romanowski kl. 4a, Ada Lerna kl. 3b.

Gratulujemy!!!

Organizator: Lidia Czerwińska