Wyniki konkursu papieskiego

Do wieczora 15 stycznia 2021 r. quizy konkursowe były dostępne dla wszystkich chętnych do udziału w konkursie poświęconym Patronowi naszej szkoły.
   Zadanie nie należało do łatwych – aby poprawnie odpowiedzieć na pytania, trzeba było wysłuchać wszystkich nagrań z opowieściami o losach Karola Wojtyły i obejrzeć ilustrujące je galerie. Podołał temu tylko jeden z uczestników współzawodnictwa, który przesłał odpowiedzi do wszystkich quizów i uzyskał 46 punktów na 50 możliwych do zdobycia. Może być z siebie naprawdę dumny!
   Zwycięzcą okazał się uczeń klasy 3a, Dawid S., któremu dziękujemy za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy sukcesu.
   Wyróżnienia za udział w konkursie otrzymują Magdalena B. i Kamil D. z klasy 6a.

Organizatorzy konkursu