Szachy w SP15

Szanowni Państwo,

Biorąc pod uwagę, że powrót do szkoły zapewne jeszcze się przedłuży, a my rozumiemy, że praca samodzielna, do której od trzech tygodni zachęcamy poprzez liczne materiały umieszczone w serwisie

(tj. oglądanie filmów, rozwiązywanie zadań i gra w turniejach) w pewnym momencie zaczyna nużyć, chcemy spróbować zajęć on-line.

Będziemy prowadzić je przez Skype w niewielkich grupach przez ok. 25-30 min (przeprowadzone przez nas testy pokazują, że mniej więcej tyle czasu dzieci są w stanie na rozsądnym poziomie skupienia pracować w tym trybie). Jeśli chodzi o terminy, to więcej informacji podamy w przyszłości (po zebraniu wstępnych zgłoszeń). Możecie Państwo zasugerować, czy w grę wchodzą zajęcia poranne, wieczorne, czy jest to dla Was obojętne.

Osoby zainteresowane prosimy o informację na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (do wtorku do godz. 12). Ooczywiście można zgłosić się później, ale wstępnie planujemy zorganizować pierwsze zajęcia jeszcze przed świętami. Po zebraniu zgłoszeń od osób zainteresowanych napiszemy szczegółowy mail.

Z poważaniem,
Jacek Wolak
prezes Krakowskiego Klubu Szachistów

PS. W razie jakichkolwiek pytań, uwag lub propozycji, zachęcam do kontaktu.