Samorząd Uczniowski

to ważny organ szkoły, który daje uczniom realną możliwość uczestniczenia w jej życiu i wpływ na jej funkcjonowanie. Samorząd tworzą wszyscy uczniowie, a Rada Uczniowska ich reprezentuje. Samorząd w naszej szkole jest bardzo aktywny. Uczniowie angażują się w życie szkoły i mają wiele ciekawych pomysłów. Chętnie organizują uroczystości i akcje szkolne oraz biorą w nich udział. Są otwarci na innych ludzi – uczestniczą w akcjach charytatywnych, których często są pomysłodawcami. Łączą przyjemne z pożytecznym.
Plan pracy samorządu powstaje przy współpracy z uczniami naszej szkoły. Są w nim uwzględnione ich propozycje. Zakres działalności samorządu jest szeroki. Integruje społeczność szkolną podczas uroczystości szkolnych, konkursów, akcji pomocy na rzecz zwierząt, chorego kolegi/koleżanki.

Samorząd Uczniowski:

Pragniemy poinformować, że w obecnym roku szkolnym funkcję przewodniczącego szkoły pełni Beniamin S. kl. 6b, natomiast funkcję zastępcy Joachim D. kl. 6b.

Członkowie Samorządu:

1a – Ida D.

1b – Emilia P.

2a – Ewa D.

2b – Martyna I.

2c – Antoni P.

3a – Antoni R.

3b – Emilia K.

4a – Hanna M.

4b – Aleksander C.

5a- Zofia B.

5b – Maja B.

5c – Kamil J

6a – Karolina U.

7a – Katarzyna R.

Samorząd Uczniowski to ważny organ szkoły, który daje uczniom realną możliwość uczestniczenia w jej życiu i wpływa na jej funkcjonowanie. Samorząd w naszej szkole jest bardzo aktywny. Angażujemy się w życie szkoły i mamy wiele ciekawych pomysłów. Chętnie organizujemy uroczystości i akcje szkolne. Jesteśmy otwarci na innych ludzi – uczestniczymy w akcjach charytatywnych, których często jesteśmy pomysłodawcami. Łączymy przyjemne z pożytecznym. Pragniemy kształtować efektywne nawyki współdziałania w zespole i pracy w grupie.

Naszym celem jest działanie na rzecz społeczności uczniowskiej, dbanie o honor i dobre imię szkoły oraz kultywowanie i wzbogacanie jej tradycji.